جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام میکروکتتر کورسیر پرو3عدد-کورسیر پرو ایکس اس 6عدد-کارول135 8عدد-کاراول150 8 عدد

استعلام میکروکتتر کورسیر پرو3عدد-کورسیر پرو ایکس اس 6عدد-کارول135 8عدد-کاراول150 8 عدد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367227 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز قلب تهران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367227
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104030642000743
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام میکروکتتر کورسیر پرو3عدد-کورسیر پرو ایکس اس 6عدد-کارول135 8عدد-کاراول150 8 عدد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104030642000743
نام دستگاه خریدار:مرکز قلب تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: میکروکتتر کورسیر پرو3عدد-کورسیر پرو ایکس اس 6عدد-کارول135 8عدد-کاراول150 8 عدد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کاتتر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 6 1404/05/15
2 -- کاتتر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 3 1404/05/15
3 -- کاتتر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 8 1404/05/15
4 -- کاتتر آنژیوگرافی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 8 1404/05/15

توضیحات خریدار:تسویه فاکتور 6 ماهه در صورت تکمیل وتحویل کامل سفارش در سامانه ستاد الکترونیک دولت-دارای مجوز لازم از اداره تجهیزات-نمونه کالا الزامی است- شماره تماس فروشنده لازم است-شماره تماس خریدار 88029710

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز قلب تهران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88029731
تلفن تماس: 021-88029600
آدرس پستی: خ کارگر شمالی تقاطع بزرگراه جلال ال احمد مرکز قلب تهران
کد پستی: 1411713138
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مجتبی
نام خانوادگی: نورعلی زاده
تلفن تماس: 021-88089710

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367227
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام میکروکتتر کورسیر پرو3عدد-کورسیر پرو ایکس اس 6عدد-کارول135 8عدد-کاراول150 8 عدد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام میکروکتتر کورسیر پرو3عدد-کورسیر پرو ایکس اس 6عدد-کارول135 8عدد-کاراول150 8 عدد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha