جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام لیگاشور لاپاراسکوپی کج 5mm - پنج عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده و تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.
مناقصه

استعلام لیگاشور لاپاراسکوپی کج 5mm - پنج عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده و تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.

استعلام لیگاشور لاپاراسکوپی کج 5mm - پنج عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده و تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد. از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367230 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان عالی نسب تبریز
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367230
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104005899000093
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام لیگاشور لاپاراسکوپی کج 5mm - پنج عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده و تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005899000093
نام دستگاه خریدار:بیمارستان عالی نسب تبریز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: لیگاشور لاپاراسکوپی کج 5mm - پنج عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده و تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- لیگاتور آندوسکوپی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 5 1404/05/30

توضیحات خریدار:ارسال و کرایه حمل و تخلیه .نصب دستگاه و تحویل کالا در انبار بیمارستان به عهده فروشنده میباشد.داشتن IMED با مجوز بهداشت و درمان الزامی میباشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان عالی نسب تبریز
شهر: تبریز
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-32305911
تلفن تماس: 041-32305910
آدرس پستی: شهرک ارم بیمارستان استاد عالی نسب
کد پستی: 5147653111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: احد
نام خانوادگی: فضلی چمن زمین
تلفن تماس: 041-32315188

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367230
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام لیگاشور لاپاراسکوپی کج 5mm - پنج عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده و تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام لیگاشور لاپاراسکوپی کج 5mm - پنج عدد - بارکذاری ایمد پیشفاکتورالزامی بوده و تسویه 3 الی 6 ماهه می باشد. با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha