استعلام FLOW CPMPUTER برند FLOW-X STATION MODULE ENCLOSURE ملاک فایل پیوست می باشد .فقط پیشنهاد شرکتهای عضو AVL مورد بررسی قرار می گیرند .
استعلام FLOW CPMPUTER برند FLOW-X STATION MODULE ENCLOSURE ملاک فایل پیوست می باشد .فقط پیشنهاد شرکتهای عضو AVL مورد بررسی قرار می گیرند . از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367233
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/22 میباشد.
این مناقصه در استان
بوشهر
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
-
استانبوشهرکد پارس نماد9367233
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/22شماره آگهی1104096347000231
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام FLOW CPMPUTER برند FLOW-X STATION MODULE ENCLOSURE ملاک فایل پیوست می باشد .فقط پیشنهاد شرکتهای عضو AVL مورد بررسی قرار می گیرند .
شماره نیاز: 1104096347000231
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/30
شرح کلی نیاز: FLOW CPMPUTER برند FLOW-X
STATION MODULE ENCLOSURE
ملاک فایل پیوست می باشد .فقط پیشنهاد شرکتهای عضو AVL مورد بررسی قرار می گیرند .
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | جریان سنج (فلومتر) | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 1 | 1404/05/30 |
توضیحات خریدار:فقط پیشنهاد شرکتهای عضو AVL مورد بررسی قرار می گیرند . تلفن 07731317248 فکس 07731317741
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367233
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/22
استعلام FLOW CPMPUTER برند FLOW-X STATION MODULE ENCLOSURE ملاک فایل پیوست می باشد .فقط پیشنهاد شرکتهای عضو AVL مورد بررسی قرار می گیرند .
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام FLOW CPMPUTER برند FLOW-X STATION MODULE ENCLOSURE ملاک فایل پیوست می باشد .فقط پیشنهاد شرکتهای عضو AVL مورد بررسی قرار می گیرند . با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL