جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام گیج های اندازه گیری لقی پیچ و مهره/پالایشگاه هفتم/نام کالا مشابه می باشد/کالا مطابق شرح پیوست
مناقصه

استعلام گیج های اندازه گیری لقی پیچ و مهره/پالایشگاه هفتم/نام کالا مشابه می باشد/کالا مطابق شرح پیوست

استعلام گیج های اندازه گیری لقی پیچ و مهره/پالایشگاه هفتم/نام کالا مشابه می باشد/کالا مطابق شرح پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367234 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه هفتم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367234
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/20
    شماره آگهی
    1104096683000332
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام گیج های اندازه گیری لقی پیچ و مهره/پالایشگاه هفتم/نام کالا مشابه می باشد/کالا مطابق شرح پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104096683000332
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه هفتم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/20
شرح کلی نیاز: گیج های اندازه گیری لقی پیچ و مهره/پالایشگاه هفتم/نام کالا مشابه می باشد/کالا مطابق شرح پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
2 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
3 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
4 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
5 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
6 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
7 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
8 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
9 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13
10 -- گیج رزوه عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/06/13

توضیحات خریدار:رعایت شرایط استعلام به شرح پیوست الزامی می باشد/ پیشنهادات فنی و مالی به صورت مجزا بارگذاری شود . مبلغ نهایی کالا در سامانه با مبلغ کل پیش فاکتور(بدون ارزش افزوده)یکسان باشد. 07731311463-1458

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه هفتم
شهر: عسلویه
استان: بوشهر
دورنگار: 077-37325452
تلفن تماس: 077-31312000
آدرس پستی: استان بوشهر- شهرستان عسلویه - شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی /پالایشگاه هفتم
کد پستی: 7511893651
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مسلم
نام خانوادگی: عباسی
تلفن تماس: 077-31311458

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367234
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/20
خلاصه آگهی

استعلام گیج های اندازه گیری لقی پیچ و مهره/پالایشگاه هفتم/نام کالا مشابه می باشد/کالا مطابق شرح پیوست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام گیج های اندازه گیری لقی پیچ و مهره/پالایشگاه هفتم/نام کالا مشابه می باشد/کالا مطابق شرح پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha