استعلام خرید ورق پلی کربنات طبق مشخصات پیوستی شماره تماس 09178202823 شیری
استعلام خرید ورق پلی کربنات طبق مشخصات پیوستی شماره تماس 09178202823 شیری از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367235
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
بوشهر
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشهرداری خارک استان بوشهر
-
استانبوشهرکد پارس نماد9367235
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104050027000026
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خرید ورق پلی کربنات طبق مشخصات پیوستی شماره تماس 09178202823 شیری
شماره نیاز: 1104050027000026
نام دستگاه خریدار:شهرداری خارک استان بوشهر
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: خرید ورق پلی کربنات طبق مشخصات پیوستی
شماره تماس 09178202823 شیری
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | شیت پلاستیکی | متر مربع | مصالح ساختمانی و ملزومات ساخت و ساز | 1 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:شرکت کنندگان می بایستی عکس و مشخصات کامل کالا را همراه با پیش فاکتور در سامانه بارگذاری نمایند در غیر اینصورت قیمت پیشنهادی ابطال میگردد . ضمناً هزینه نمونه کالا و کلیه کالا تا بندر گناوه یا بوشهر برعهده فروشنده می باشد .
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367235
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام خرید ورق پلی کربنات طبق مشخصات پیوستی شماره تماس 09178202823 شیری
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید ورق پلی کربنات طبق مشخصات پیوستی شماره تماس 09178202823 شیری با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL