استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم
استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367237
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
کرمان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمدیریت اموزش و پرورش شهرستان رفسنجان
-
استانکرمانکد پارس نماد9367237
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104004968000129
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم
شماره نیاز: 1104004968000129
نام دستگاه خریدار:مدیریت اموزش و پرورش شهرستان رفسنجان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/16
شرح کلی نیاز: ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم
شکم خالی با سر ودم
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | ماهی تازه | کیلوگرم | غذا و نوشیدنی | 500 | 1404/05/15 |
توضیحات خریدار:مقصد تحویل رفسنجان تالار فرهنگیان (کرایه حمل با فروشنده میباشد )پرداخت وجه حداقل 30روز بعد از تحویل کالا و پرداخت بعد از تایید صحت وکیفیت کالا توسط کار شناس فنی ودر صورت تایید نشدن کالا توسط کار شناس فنی عدم تحویل وبرگشت کالا
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367237
- استان / شهر کرمان
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ماهی قزل آلا سایز L10وزن تقریبی هرماهی 350تا300گرم درخواست به مقدار500کیلو گرم شکم خالی با سر ودم با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL