جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام سیم پیچی الکتروموتور 22kw . 3000rpm طبق فایل پیوستی

استعلام سیم پیچی الکتروموتور 22kw . 3000rpm طبق فایل پیوستی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367240 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع فولاد میانه
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367240
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104090450000426
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام سیم پیچی الکتروموتور 22kw . 3000rpm طبق فایل پیوستی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104090450000426
نام دستگاه خریدار:مجتمع فولاد میانه

شرح کلی نیاز: سیم پیچی الکتروموتور 22kw . 3000rpm طبق فایل پیوستی
توضیحات خریدار:نحوه پرداخت سی روز کاری می باشد. برنده استعلام ملزم به ارائه صورتحساب الکترونیکی حاوی کد 22 رقمی مالیاتی و ثبت فاکتور به شناسه ملی 10102158022 با کد شعبه 0019 و کد پستی 5346179110 می باشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع فولاد میانه
شهر: میانه
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-52337619
تلفن تماس: 041-52337749
آدرس پستی: میانه- جنب راه آهن- مجتمع فولاد میانه
کد پستی: 5319685635
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: ناصر
نام خانوادگی: باقری
تلفن تماس: 041-52337747

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367240
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام سیم پیچی الکتروموتور 22kw . 3000rpm طبق فایل پیوستی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام سیم پیچی الکتروموتور 22kw . 3000rpm طبق فایل پیوستی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha