جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182

استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182 از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367241 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان خراسان شمالی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان خراسان شمالی
  • استان
    خراسان شمالی
    کد پارس نماد
    9367241
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104000257002078
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104000257002078
نام دستگاه خریدار:دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان خراسان شمالی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- نوار چسب پزشکی یا جراحی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 3,600 1404/05/18

توضیحات خریدار:-هزینه حمل با فروشنده می باشد2-در صورت داشتن مالیات ارزش افزوده درحین نرخ گذاری لحاظ گردد 3-قیمت پیشنهادی درسامانه قیمت تمام شده اعم از مالیات ارزش افزوده هزینه حمل.بیمه و4 -پرداخت شش ماه میباشد 5- برچسب اصالت کالا وکدIRC پیش فاکتورالزامی است

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان خراسان شمالی
شهر: بجنورد
استان: خراسان شمالی
دورنگار: 058-31511231
تلفن تماس: 058-31510000
آدرس پستی: بلوار دولت ستاد مرکزی دانشگاه
کد پستی: 9414974887
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: غلامحسین
نام خانوادگی: گوهر
تلفن تماس: 058-36224011

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367241
  • استان / شهر خراسان شمالی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام چسپ ضد حساسیت شیشه ای درجه یک 3600 عدد05836224011 داخلی 182 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha