استعلام جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB به تعداد15 دستگاه (طبق فایل پیوستی) جدیدی09141062950
استعلام جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB به تعداد15 دستگاه (طبق فایل پیوستی) جدیدی09141062950 از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367245
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
آذربایجان شرقی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمدیریت امور پردیس های استان آذربایجان شرقی
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9367245
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104060033000065
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB به تعداد15 دستگاه (طبق فایل پیوستی) جدیدی09141062950
شماره نیاز: 1104060033000065
نام دستگاه خریدار:مدیریت امور پردیس های استان آذربایجان شرقی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB به تعداد15 دستگاه (طبق فایل پیوستی) جدیدی09141062950
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | جارو برقی خانگی | دستگاه | تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه | 15 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB به تعداد15 دستگاه (طبق فایل پیوستی) جدیدی09141062950
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367245
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB به تعداد15 دستگاه (طبق فایل پیوستی) جدیدی09141062950
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB به تعداد15 دستگاه (طبق فایل پیوستی) جدیدی09141062950 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL