استعلام تعداد 50عدداختاپوس قلب (ثابت کننده بافت قلب)اصالت کالاوشرکت طبق سایتIMed -پرداخت به صورت 8الی 10ماهه طبق روال مرکز/ تاریخ انقضای کالا حداقل 1 سال
استعلام تعداد 50عدداختاپوس قلب (ثابت کننده بافت قلب)اصالت کالاوشرکت طبق سایتIMed -پرداخت به صورت 8الی 10ماهه طبق روال مرکز/ تاریخ انقضای کالا حداقل 1 سال از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367256
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
خراسان رضوی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاربیمارستان 610 تختخوابی امام رضا ع مشهد
-
استانخراسان رضویکد پارس نماد9367256
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104091057000277
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام تعداد 50عدداختاپوس قلب (ثابت کننده بافت قلب)اصالت کالاوشرکت طبق سایتIMed -پرداخت به صورت 8الی 10ماهه طبق روال مرکز/ تاریخ انقضای کالا حداقل 1 سال
شماره نیاز: 1104091057000277
نام دستگاه خریدار:بیمارستان 610 تختخوابی امام رضا ع مشهد
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/12/28
شرح کلی نیاز: تعداد 50عدداختاپوس قلب (ثابت کننده بافت قلب)،اصالت کالاوشرکت طبق سایتIMed ،-پرداخت به صورت 8الی 10ماهه طبق روال مرکز/ تاریخ انقضای کالا حداقل 1 سال
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | ثابت کننده بافت قلب (اختاپوس) جراحی | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 50 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:هزینه حمل با تامین کننده ، درصورت عدم کیفیت خریدار مختار به مرجوعی است ( هزینه عودت کالا با تامین کننده/اخذمجوزتاییدکیفیت از مرکزالزامی میباشد،حتما برند کالا قید شود.فایل پیوست مطالعه شودشماره تماس:09379422359
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367256
- استان / شهر خراسان رضوی
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام تعداد 50عدداختاپوس قلب (ثابت کننده بافت قلب)،اصالت کالاوشرکت طبق سایتIMed ،-پرداخت به صورت 8الی 10ماهه طبق روال مرکز/ تاریخ انقضای کالا حداقل 1 سال
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تعداد 50عدداختاپوس قلب (ثابت کننده بافت قلب)اصالت کالاوشرکت طبق سایتIMed -پرداخت به صورت 8الی 10ماهه طبق روال مرکز/ تاریخ انقضای کالا حداقل 1 سال با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL