استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم
استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367257
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارپارک علم و فناوری دانشگاه تهران
-
استانتهرانکد پارس نماد9367257
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104094879000019
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم
شماره نیاز: 1104094879000019
نام دستگاه خریدار:پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
شرح کلی نیاز: تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم
توضیحات خریدار:تامین پیمانکار جهت نگهداری و راهبری و تعمیرات جزئی تاسیسات مکانیکی والکتریکی ومخابراتی و اسانسورها وغیره.
**بازدید الزامی میباشد**
سایر توضیحات در پیوست 09196443362 سبوحی
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367257
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تامین پیمانکار تاسیسات مرحله دوم با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL