پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست )

استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست ) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367262 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت حمل و نقل ریلی رجا
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367262
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104102230000131
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست )
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104102230000131
نام دستگاه خریدار:شرکت حمل و نقل ریلی رجا

شرح کلی نیاز: شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست )
توضیحات خریدار:ارایه کدکارگاهی و فاکتور مودیان الزامی میباشد محل انجام اماکن کارفرما در تهران و نواحی جهت هرگونه سوال می توانید با آقای نجفی با شماره 09126897123تماس حاصل فرمایید

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت حمل و نقل ریلی رجا
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88848755
تلفن تماس: 021-88310880
آدرس پستی: تهران - خیایان کریم خان زند- ابتدای خیابان سنایی - شماره 105
کد پستی: 1585683113
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مجید
نام خانوادگی: عمرانی قلعه جوق
تلفن تماس: 021-88310880

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367262
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست )

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست ) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha