استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست )
استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست ) از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367262
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت حمل و نقل ریلی رجا
-
استانتهرانکد پارس نماد9367262
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104102230000131
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست )
شماره نیاز: 1104102230000131
نام دستگاه خریدار:شرکت حمل و نقل ریلی رجا
شرح کلی نیاز: شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست )
توضیحات خریدار:ارایه کدکارگاهی و فاکتور مودیان الزامی میباشد
محل انجام اماکن کارفرما در تهران و نواحی
جهت هرگونه سوال می توانید با آقای نجفی با شماره 09126897123تماس حاصل فرمایید
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367262
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست )
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام شناسایی و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار ( مطابق شرح خدمات پیوست ) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL