پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام تلفن دکت

استعلام تلفن دکت از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367264 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجائی
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367264
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104099414001318
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تلفن دکت
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104099414001318
نام دستگاه خریدار:مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجائی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: تلفن دکت
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- تلفن بی سیم DECT دستگاه تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 15 1404/05/20

توضیحات خریدار:گوشی تلفن دکت مدل DT390 به همراه پایه و شارژز 23922030 مسئول فنی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجائی
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-22042026
تلفن تماس: 021-23921
آدرس پستی: تهران تقاطع خیابان حضرت ولی عصر(عج) و برزگراه آیت اله رفسنجانی
کد پستی: 1995614331
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سیدمصطفی
نام خانوادگی: نوروزی فرد
تلفن تماس: 021-22663307

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367264
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام تلفن دکت

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تلفن دکت با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha