جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام اتو بخار سوئیس پلاس SI-1023 به تعداد 15 دستگاه دارای ضمانت و گارانتی معتبر( طبق فایل پیوستی) جدیدی 09141062950
مناقصه

استعلام اتو بخار سوئیس پلاس SI-1023 به تعداد 15 دستگاه دارای ضمانت و گارانتی معتبر( طبق فایل پیوستی) جدیدی 09141062950

استعلام اتو بخار سوئیس پلاس SI-1023 به تعداد 15 دستگاه دارای ضمانت و گارانتی معتبر( طبق فایل پیوستی) جدیدی 09141062950 از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367266 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مدیریت امور پردیس های استان آذربایجان شرقی
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367266
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104060033000066
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اتو بخار سوئیس پلاس SI-1023 به تعداد 15 دستگاه دارای ضمانت و گارانتی معتبر( طبق فایل پیوستی) جدیدی 09141062950
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104060033000066
نام دستگاه خریدار:مدیریت امور پردیس های استان آذربایجان شرقی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: اتو بخار سوئیس پلاس SI-1023 به تعداد 15 دستگاه دارای ضمانت و گارانتی معتبر( طبق فایل پیوستی) جدیدی 09141062950
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- اتو و اتو پرس دستگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری 15 1404/05/20

توضیحات خریدار:اتو بخار سوئیس پلاس SI-1023 به تعداد 15 دستگاه دارای ضمانت و گارانتی معتبر( طبق فایل پیوستی) جدیدی 09141062950

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مدیریت امور پردیس های استان آذربایجان شرقی
شهر: تبریز
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-35421702
تلفن تماس: 041-35421702
آدرس پستی: میدان دانشسرا -مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی
کد پستی: 5164865811
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی
نام خانوادگی: جدیدی مهربانی
تلفن تماس: 041-36553141

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367266
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام اتو بخار سوئیس پلاس SI-1023 به تعداد 15 دستگاه دارای ضمانت و گارانتی معتبر( طبق فایل پیوستی) جدیدی 09141062950

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اتو بخار سوئیس پلاس SI-1023 به تعداد 15 دستگاه دارای ضمانت و گارانتی معتبر( طبق فایل پیوستی) جدیدی 09141062950 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha