استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد
استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367267
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/25 میباشد.
این مناقصه در استان
بوشهر
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
-
استانبوشهرکد پارس نماد9367267
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/25شماره آگهی1104096347000299
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد
شماره نیاز: 1104096347000299
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/07/30
شرح کلی نیاز: مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | آلومینای فعال | کیلوگرم | مواد معدنی، گیاهی و جانوری غیرخوراکی و منسوجات | 37,000 | 1404/07/30 |
| 2 | -- | غربال مولکولی | کیلوگرم | مواد شیمیایی، بیوشیمیایی و گازی | 440,000 | 1404/07/30 |
توضیحات خریدار:ملاک شرح پیوست است-قیمت مناقصه ای است لطفا جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367267
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/25
استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام مولکولارسیو و اکتیو آلومینا -ملاک شرح پیوست است .پیشنهادات فنی و مالی پیوست گردد جهت برآورد و شروع فرآیند مناقصه پیشفاکتور(فنی و مالی ) پیوست گردد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL