جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام اقلام مصرفی سیستم های سرمایشی به شرح فایل پیوستی

استعلام اقلام مصرفی سیستم های سرمایشی به شرح فایل پیوستی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367269 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان خوزستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان خوزستان
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9367269
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104003524000201
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اقلام مصرفی سیستم های سرمایشی به شرح فایل پیوستی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003524000201
نام دستگاه خریدار:اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان خوزستان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/07/29
شرح کلی نیاز: اقلام مصرفی سیستم های سرمایشی به شرح فایل پیوستی
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کمپرسور دوار (روتاری) دستگاه قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 1 1404/05/19

توضیحات خریدار:خرید صرفاْ از صنف وشرکت مربوطه قابل قبول بوده و پس از تایید کیفیت کالا و تایید قیمت معامله انجام می شود تسویه حساب دو ماهه می باشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان خوزستان
شهر: اهواز
استان: خوزستان
دورنگار: 061-32279743
تلفن تماس: 061-32270064
آدرس پستی: اهواز-سپیدار-بلوار فنی و حرفه ای-روبروی شرکت راکتور سازی
کد پستی: 6177615438
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مجید
نام خانوادگی: درویش پورموگهی
تلفن تماس: 061-32270064

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367269
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام اقلام مصرفی سیستم های سرمایشی به شرح فایل پیوستی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اقلام مصرفی سیستم های سرمایشی به شرح فایل پیوستی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha