پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام مرحله دوم محوطه سازی و نماسازی دیوار محوطه فرمانداری شهرستان آشتیان

استعلام مرحله دوم محوطه سازی و نماسازی دیوار محوطه فرمانداری شهرستان آشتیان از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367284 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان مرکزی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    استانداری استان مرکزی
  • استان
    مرکزی
    کد پارس نماد
    9367284
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104000213000019
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام مرحله دوم محوطه سازی و نماسازی دیوار محوطه فرمانداری شهرستان آشتیان
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104000213000019
نام دستگاه خریدار:استانداری استان مرکزی

شرح کلی نیاز: مرحله دوم محوطه سازی و نماسازی دیوار محوطه فرمانداری شهرستان آشتیان
توضیحات خریدار:354 متر مربع محوطه سازی و 421 متر مربع نماسازی دیوار محوطه فرمانداری شهرستان آشتیان پیمانکاران تصویر صلاحیت پیمانکاری و دیگر اسناد خواسته شده مطابق شرایط استعلام در مدارک بارگزاری گردد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: استانداری استان مرکزی
شهر: اراک
استان: مرکزی
دورنگار: 086-33688006
تلفن تماس: 086-33666001
آدرس پستی: میدان حافظیه استانداری استان مرکزی
کد پستی: 3818653114
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: وحید
نام خانوادگی: صادقی
تلفن تماس: 086-33831126

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367284
  • استان / شهر مرکزی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام مرحله دوم محوطه سازی و نماسازی دیوار محوطه فرمانداری شهرستان آشتیان

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام مرحله دوم محوطه سازی و نماسازی دیوار محوطه فرمانداری شهرستان آشتیان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha