پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام گرمکن و شلوار ورزشی 60 دست -تیشرت هتلی در دو رنگ (2*60) 120دست - کتونی ورشی 60 جفت - دستکش کار 120جفت
مناقصه

استعلام گرمکن و شلوار ورزشی 60 دست -تیشرت هتلی در دو رنگ (2*60) 120دست - کتونی ورشی 60 جفت - دستکش کار 120جفت

استعلام گرمکن و شلوار ورزشی 60 دست -تیشرت هتلی در دو رنگ (2*60) 120دست - کتونی ورشی 60 جفت - دستکش کار 120جفت از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367285 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367285
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104093922000036
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام گرمکن و شلوار ورزشی 60 دست -تیشرت هتلی در دو رنگ (2*60) 120دست - کتونی ورشی 60 جفت - دستکش کار 120جفت
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093922000036
نام دستگاه خریدار:فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

شرح کلی نیاز: گرمکن و شلوار ورزشی 60 دست -تیشرت هتلی در دو رنگ (2*60) 120دست - کتونی ورشی 60 جفت - دستکش کار 120جفت
توضیحات خریدار:گرمکن و شلوار ورزشی 60 دست - تیشرت هتلی در دو رنگ مجزا (2*60) 120جفت - کتونی ورزشی 60 جفت - دستکش کار 120جفت

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88605861
تلفن تماس: 021-88605861
آدرس پستی: تهران خیابان شیخ بهایی شمالی کوچه دوازده متری سوم پلاک 4
کد پستی: 1995873781
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: عباسعلی
نام خانوادگی: عصاری مهابادی
تلفن تماس: 021-44739131

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367285
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام گرمکن و شلوار ورزشی 60 دست -تیشرت هتلی در دو رنگ (2*60) 120دست - کتونی ورشی 60 جفت - دستکش کار 120جفت

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام گرمکن و شلوار ورزشی 60 دست -تیشرت هتلی در دو رنگ (2*60) 120دست - کتونی ورشی 60 جفت - دستکش کار 120جفت با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha