پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام حفاری چاه شولاتی شلمزار به روش دستی(تجدید)

استعلام حفاری چاه شولاتی شلمزار به روش دستی(تجدید) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367287 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان چهارمحال و بختیاری با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری
  • استان
    چهارمحال و بختیاری
    کد پارس نماد
    9367287
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104005088000101
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام حفاری چاه شولاتی شلمزار به روش دستی(تجدید)
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005088000101
نام دستگاه خریدار:شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری

شرح کلی نیاز: حفاری چاه شولاتی شلمزار به روش دستی(تجدید)

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری
شهر: شهر کرد
استان: چهار محال و بختیاری
دورنگار: 038-33335032
تلفن تماس: 038-33334044
آدرس پستی: میدان قدس - روبروی پارک لاله
کد پستی: 8814649913
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: کیانوش
نام خانوادگی: برخورداری
تلفن تماس: 038-33334044

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367287
  • استان / شهر چهارمحال و بختیاری
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام حفاری چاه شولاتی شلمزار به روش دستی(تجدید)

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام حفاری چاه شولاتی شلمزار به روش دستی(تجدید) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha