استعلام آب معدنی
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام آب معدنی به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366821 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام آب معدنی با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : مواد غذایی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران
-
استانتهرانکد پارس نماد9366821
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104003067000201
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام آب معدنی
شماره نیاز: 1104003067000201
نام دستگاه خریدار:شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: آب معدنی
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | آب معدنی | عدد | غذا و نوشیدنی | 250,000 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:حجم 230 سی سی در کارتن 40 عددی،دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشتو ایزو 9001،تکنفره فنجانی،تاریخ انقضاء مشخص 12 ماهه،دارای مجوز بهداشت،تحویل در مرز ایلام ، طرح روی درب توسط این اداره ارائه می گردد(چاپ)،هزینه حمل و نقل به عهده تامین کننده
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366821
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام آب معدنی
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL