پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام کولر گازی 30000گری اینورتر

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام کولر گازی 30000گری اینورتر به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366825 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام کولر گازی 30000گری اینورتر با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : تاسیسات ساختمانی، صنایع حرارتی و برودتی، لوازم خانگی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمه مرکزی ایران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9366825
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104004635000122
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام کولر گازی 30000گری اینورتر
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104004635000122
نام دستگاه خریدار:بیمه مرکزی ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/13
شرح کلی نیاز: کولر گازی 30000گری اینورتر
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کولر گازی دستگاه قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 1 1404/05/19

توضیحات خریدار:تحویل کالا با گارانتی اصلی در محل درج پیش فاکتور در سامانه تسویه حساب حداکثر یک ماه

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمه مرکزی ایران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-22054099
تلفن تماس: 021-24551000
آدرس پستی: خیابان نلسون ماندلا نبش خیابان مریم شماره 2
کد پستی: 1967764111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: جعفر
نام خانوادگی: سوادزاده مجره
تلفن تماس: 021-24551000

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366825
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام کولر گازی 30000گری اینورتر

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha