استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد. به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366826 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/21 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد. با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : شیرآلات، تجهیزات نفت و گاز، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت ملی پخش فراورده های نفتی
-
استانتهرانکد پارس نماد9366826
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/21شماره آگهی1104092935000379
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.
شماره نیاز: 1104092935000379
نام دستگاه خریدار:شرکت ملی پخش فراورده های نفتی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/07/21
شرح کلی نیاز: شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست
مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | سیت ولو (نشیمنگاه شیر) | عدد | قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع | 2 | 1404/06/22 |
توضیحات خریدار:ارائه پیش فاکتور و پیشنهاد فنی و ارائه شناسه ملی شرکت الزامی است تسویه مالی پس از تحویل کالا وتاییده فنی دربازه زمانی20روزه انجام میگیرد.محل انباربازرگانی واقع در باقر شهر می باشد.شماره های تماس : 84120996
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366826
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/21
استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL