مناقصه عملیات تخلیه و نصب الکتروپمپ شناور چاهها و ایستگاههای پمپاژ ، تجهیز چاههای ... نوبت دوم
مناقصه عملیات تخلیه و نصب الکتروپمپ شناور چاهها و ایستگاههای پمپاژ ، تجهیز چاههای ... نوبت دوم از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366864
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/12 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی الکتروموتور و پمپ های شناور، پیمانکاری آب و فاضلاب، تامین تجهیزات و احداث تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ، پیمانکاری آب رتبه بالا 100 میلیارد ریال، حفاری و حفر چاه آب برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران
-
استانتهرانکد پارس نماد9366864
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی2004005301000050 نوبت دوم
-
تاریخ شروع1404/05/12تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعتجارت 1404.5.12
-
عنوان آگهیمناقصه عملیات تخلیه و نصب الکتروپمپ شناور چاهها و ایستگاههای پمپاژ ، تجهیز چاههای ... نوبت دوم
آگهی فراخوان با ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای شماره ثبت در سامانه ستاد : 2004005301000050 نوبت دوم ؟
شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران در نظر دارد عملیات تخلیه و نصب الکتروپمپ شناور چاهها و ایستگاههای پمپاژ، تجهیز چاههای جدید الحفر در محدوده شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران را به شرح ذیل و مطابق با اسناد مناقصه و از طریق فراخوان عمومی یک مرحله ای واگذار نماید:
شماره مناقصه: 1404.49
مبلغ برآورد اولیه (ریال) بر اساس فهرست بهای سال 1404: 160.699.792.219
مبلغ تضمین فرایند ارجاع کار (ریال): 5.400.000.000
مدت زمان انجام عملیات (ماه): 18 ماه
تاریخ بازگشایی پاکات ارزیابی کیفی: ساعت 14 روز دوشنبه مورخ 1404.6.3
1. محل تأمین اعتبار: اعتبارات جاری
2. الزامات مورد نظر کارفرما: مطابق اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی
3. تضمین شرکت در فرایند ارجاع کارمی تواند به یکی از انواع ذیل می باشد:
1. فیش واریزی به حساب شماره 117-4-60000000-1 نزد بانک سینا شعبه اکباتان به نام شرکت آبفای غرب استان تهران 2) ضمانتنامه بانکی صادره از یکی از بانکهای دولتی یا خصوصی کشور (دارای مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران) در وجه شرکت آبفای غرب استان تهران 3) ضمانتنامه صادره از موسسات اعتباری غیربانکی (دارای مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران) در وجه شرکت آبفای غرب استان تهران 4) ارائه گواهی صادره از امور مالی آیقای غرب استان تهران مبنی بر کسر از مطالبات قطعی شده
- ضمنا به پیشنهادهایی که فاقد سپرده، سپرده های مخدوش، سپرده های کمتر از میزان مقرر، چک شخصی ، ارائه شده خارج از بازه زمانی ذکر شده و نظایر آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.
4. 4- مهلت و محل دریافت اسناد: متقاضیان شرکت در مناقصه می توانند حداکثر تا ساعت 14 روز پنج شنبه مورخ 1404.5.16 با مراجعه به درگاه سامانه ستاد به نشانی سایت ستاد ایران اقدام نمایند.
5. مهلت و محل تحویل پاکات پیشنهادی: مناقصه گران می بایست حداکثر تا ساعت 14 روز شنبه مورخ 1404.6.1 نسبت به بارگذاری کلیه پاکات پیشنهادی ارزیابی کیفی (الف، ب، ج) در سامانه ستاد اقدام نمایند.
- مناقصه گران میبایست محتویات پاکت الف را پس از بارگذاری در سامانه ستاد در پاکت لاک و مهر شده دارای اطلاعات کامل شرکت مناقصه گرو مناقصه مربوطه حداکثر تا پایان مهلت ارائه پیشنهاد ها تحویل دبیرخانه این شرکت به نشانی کیلومتر 7 جاده مخصوص کرج - تهرانسر مرکزی - بلوار اصلی - خیابان شهید علیرضا راسخ مهر (یکم غربی) ساختمان شماره 3 تحویل و رسید دریافت نمایند. تلفن تماس 44520061
6. هزینه انتشار هر دو نوبت آگهی چاپ شده در روزنامه بر عهده کارفرما می باشد.
7. به پیشنهادات فاقد امضاء مشروط، مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از مدت مقر ر این آگهی واصل شود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد. سایر اطلاعات و جزئیات مربوط در اسناد مناقصه مندرج است.
8. تاریخ بازگشایی سایر پاکات متعاقبا به واجدین شرایط اعلام می گردد.
نشانی های سایت اینترنتی: http://tender.nww.coir
(http://lets.mporg.ir http://wtown.tpww.ir
نوبت اول : شنبه 1404.5.11
نوبت دوم : یکشنبه 1404.5.12
شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366864
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/16
مناقصه عملیات تخلیه و نصب الکتروپمپ شناور چاهها و ایستگاههای پمپاژ ، تجهیز چاههای ... نوبت دوم
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه عملیات تخلیه و نصب الکتروپمپ شناور چاهها و ایستگاههای پمپاژ ، تجهیز چاههای ... نوبت دوم با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام گریس پمپ سطلی
- فراخوان مناقصه عملیات اجرایی جمع اوری آبهای سطحی بخشی از بلوار اصلی ....
- مناقصه عملیات تکمیلی پوشش محافظتی سقف و بخش دیوار و...
- مناقصه خرید متریال و اجرای ایزولاسیون تونل انرژی و کانال آبهای سطحی ...
- استعلام اجرای حفاری و کابلکشی طرح های فیبر نوری شامل اختصاصی BTS، VDSL FTTH, UNSP شهر شیراز
- استعلام اجراییات طرحهای پروژه بشارت مراکز شهید ردانی پور و شهید آقابابایی ...
- استعلام اکسسوری پمپ DVT مطابق مشخصات و پارامترهای مندرج در فرم درخواست خرید کالا وتجهیزات
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL