جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ملحفه پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مناقصه

استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ملحفه پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ، ملحفه ، پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد. به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366891 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ، ملحفه ، پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد. با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : البسه و پوشاک، کفش، لوازم خانگی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت پالایش گاز فجر جم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9366891
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104092273000351
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ملحفه پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104092273000351
نام دستگاه خریدار:شرکت پالایش گاز فجر جم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: تقاضا شامل 5 آیتم حوله ، ملحفه ، پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- ملحفه عدد لوازم خانگی، صوتی و تصویری 400 1404/06/10
2 -- حوله حمام عدد لوازم خانگی، صوتی و تصویری 400 1404/06/10
3 -- حوله صورت عدد لوازم خانگی، صوتی و تصویری 400 1404/06/10
4 -- پتو تخته لوازم خانگی، صوتی و تصویری 400 1404/06/10
5 -- دمپایی مردانه جفت مد و پوشاک، آرایشی و بهداشتی 400 1404/06/10

توضیحات خریدار:تعداد و نوع جنس طبق فایل و تصویر پیوست ایران کد و شرح کالای ثبت شده در سامانه فرضی میباشد . فروشنده میبایست فنی و مالی خود را مطابق با شرح استعلام بهای پیوست بارگذاری نماید . پیش فاکتور مطابق با تعداد اقلام فایل پیوست و بارگداری شود .

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت پالایش گاز فجر جم
شهر: جم
استان: بوشهر
دورنگار: 071-36264098
تلفن تماس: 077-31682978
آدرس پستی: بوشهر جم پالایشگاه جم
کد پستی: 7556154864
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: زینب
نام خانوادگی: عبدی
تلفن تماس: 077-31687125

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366891
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ، ملحفه ، پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha