جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام طراحی نقشه های برق شامل: اضطراریدائمیروشناییدیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه
مناقصه

استعلام طراحی نقشه های برق شامل: اضطراریدائمیروشناییدیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام طراحی نقشه های برق شامل: اضطراری،دائمی،روشنایی،دیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366896 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام طراحی نقشه های برق شامل: اضطراری،دائمی،روشنایی،دیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : پیمانکاری برق و الکترونیک، مشاوره برق، صنایع روشنایی، تجهیزات و مشاوره نقشه برداری، ساختمان، مشاوره ساختمان، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه صنعتی شریف
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9366896
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104092205000165
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام طراحی نقشه های برق شامل: اضطراریدائمیروشناییدیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104092205000165
نام دستگاه خریدار:جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه صنعتی شریف

شرح کلی نیاز: طراحی نقشه های برق شامل: اضطراری،دائمی،روشنایی،دیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه
توضیحات خریدار:طراحی نقشه های برق شامل: اضطراری،دائمی،روشنایی،دیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه(هر طبقه 600 متر مربع)

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه صنعتی شریف
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-66075013
تلفن تماس: 021-66075011
آدرس پستی: خیابان آزادی، روبروی بلوار استاد معین، بلوار شهید اکبری، خیابان شهید قاسمی، پلاک 71
کد پستی: 1459974111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مجید
نام خانوادگی: همتی
تلفن تماس: 021-66075229

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366896
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام طراحی نقشه های برق شامل: اضطراری،دائمی،روشنایی،دیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha