جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام کابل سیار برق شامل 200 متر کابل 3*6 افشان مسی به همراه چهار راه و دوشاخ صنعتی بر روی قرقره فلزی مستحکم
مناقصه

استعلام کابل سیار برق شامل 200 متر کابل 3*6 افشان مسی به همراه چهار راه و دوشاخ صنعتی بر روی قرقره فلزی مستحکم

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام کابل سیار برق شامل 200 متر کابل 3*6 افشان مسی به همراه چهار راه و دوشاخ صنعتی بر روی قرقره فلزی مستحکم به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366900 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام کابل سیار برق شامل 200 متر کابل 3*6 افشان مسی به همراه چهار راه و دوشاخ صنعتی بر روی قرقره فلزی مستحکم با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : سیم و کابل، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9366900
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104093035000237
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام کابل سیار برق شامل 200 متر کابل 3*6 افشان مسی به همراه چهار راه و دوشاخ صنعتی بر روی قرقره فلزی مستحکم
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093035000237
نام دستگاه خریدار:شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: کابل سیار برق شامل 200 متر کابل 3*6 افشان مسی به همراه چهار راه و دوشاخ صنعتی بر روی قرقره فلزی مستحکم
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کابل مسی متر تجهیزات تولید و توزیع برق 2 1404/05/30

توضیحات خریدار:کابل سیار برق شامل 200 متر کابل 3*6 افشان مسی به همراه چهار راه و دوشاخ صنعتی بر روی قرقره فلزی مستحکم- هماهنگی زبردستیان 09171744922

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
شهر: کنگان
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31376300
تلفن تماس: 077-31376000
آدرس پستی: بوشهر-عسلویه-سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
کد پستی: 7511811369
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مالک
نام خانوادگی: درویشی
تلفن تماس: 077-31376000

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366900
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام کابل سیار برق شامل 200 متر کابل 3*6 افشان مسی به همراه چهار راه و دوشاخ صنعتی بر روی قرقره فلزی مستحکم

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha