پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام صدور بیمه نامه ماشین آلات سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهرود طبق شرایط و لیست پیوست
مناقصه

استعلام صدور بیمه نامه ماشین آلات سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهرود طبق شرایط و لیست پیوست

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام صدور بیمه نامه ماشین آلات سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهرود طبق شرایط و لیست پیوست به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366902 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان سمنان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام صدور بیمه نامه ماشین آلات سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهرود طبق شرایط و لیست پیوست با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : خدمات بیمه ای، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهرود
  • استان
    سمنان
    کد پارس نماد
    9366902
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104095384000003
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام صدور بیمه نامه ماشین آلات سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهرود طبق شرایط و لیست پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104095384000003
نام دستگاه خریدار:سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهرود

شرح کلی نیاز: صدور بیمه نامه ماشین آلات سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهرود طبق شرایط و لیست پیوست
توضیحات خریدار:سقف تعهدات مالی طبق لیست پیوست خواسته شده شرایط پرداخت طی 8 قسط مساوی پرداخت اولین قسط یک ماه پس از صدور وتحویل بیمه نامه ها میباشد. لازم به ذکر است از هر شرکت بیمه گر فقط یک نرخ پیشنهادی از دفتر مرکزی یا نماینده مربوطه قابل بررسی میباشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهرود
شهر: شاهرود
استان: سمنان
دورنگار: 023-32361919
تلفن تماس: 023-31555775
آدرس پستی: شاهرود خیابان خالد اسلامبولی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهرود
کد پستی: 3614798453
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: محمد
نام خانوادگی: عاشور
تلفن تماس: 023-32362121

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366902
  • استان / شهر سمنان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام صدور بیمه نامه ماشین آلات سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهرود طبق شرایط و لیست پیوست

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha