جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست
مناقصه

استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366930 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان هرمزگان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : صنایع رنگ،رزین و چسب، مواد شیمیایی، مواد اولیه کارخانجات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان
  • استان
    هرمزگان
    کد پارس نماد
    9366930
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104007021000228
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104007021000228
نام دستگاه خریدار:شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- مواد سافتنر آب کیلوگرم تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه 2,000 1404/05/20
2 -- مواد سافتنر آب کیلوگرم تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه 2,000 1404/05/20

توضیحات خریدار:هزینه حمل با فروشنده و تحویل فوری 2.بارگزاری پیش فاکتور الزامی 4.کالای مد نظر اروپایی و دارای مدارک گمرکی و اسناد حمل مبدا می بایست باشد **کارشناس فنی آقای کمالی 09171590602

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان
شهر: بندرعباس
استان: هرمزگان
دورنگار: 076-33591706
تلفن تماس: 076-33564900
آدرس پستی: بندرعباس - جاده اسکله شهید رجایی - شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان
کد پستی: 7917164917
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: رحیمه
نام خانوادگی: حسنی
تلفن تماس: 076-33591700

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366930
  • استان / شهر هرمزگان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha