جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام اقلام مورد نیاز آزمایشگاه

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام اقلام مورد نیاز آزمایشگاه به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366934 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان همدان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام اقلام مورد نیاز آزمایشگاه با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، مواد شیمیایی، مواد اولیه کارخانجات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز آموزشی- درمانی اکباتان
  • استان
    همدان
    کد پارس نماد
    9366934
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104105467000086
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اقلام مورد نیاز آزمایشگاه
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104105467000086
نام دستگاه خریدار:مرکز آموزشی- درمانی اکباتان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/16
شرح کلی نیاز: اقلام مورد نیاز آزمایشگاه
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- معرف یا محلول یا رنگ بافت شناسی عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 32 1404/05/16

توضیحات خریدار:خرید طبق مدارک پیوستی / تسویه پس از تحویل کالا و فاکتور 5 ماهه می باشد / ارائه پیش فاکتور IRC دار الزامی می باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز آموزشی- درمانی اکباتان
شهر: همدان
استان: همدان
دورنگار: 081-38256119
تلفن تماس: 081-38856119
آدرس پستی: خیابان طالقانی بیمارستان اکباتان
کد پستی: 6515737458
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سیدمهدی
نام خانوادگی: موسوی مهر
تلفن تماس: 081-31612020

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366934
  • استان / شهر همدان
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام اقلام مورد نیاز آزمایشگاه

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha