پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

فراخوان طراحی و پیاده سازی سامانه دستیار بهینه سازی ...

فراخوان طراحی و پیاده سازی سامانه دستیار بهینه سازی ... از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366977 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/27 میباشد.
این مناقصه در استان سایر با دسته بندی های صنفی و تخصصی کامپیوتر، اتوماسیون اداری، مشاوره تحقیقات و مدیریت استاندارد، پیمانکاری نفت و گاز و پتروشیمی، مشاوره نفت و گاز برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت نفت و گاز پارس
  • استان
    سایر
    کد پارس نماد
    9366977
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/27
    شماره آگهی
    -
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.5.13
  • عنوان آگهی
    فراخوان طراحی و پیاده سازی سامانه دستیار بهینه سازی ...
شرح آگهی

عنوان تقاضا : طراحی و پیاده سازی سامانه دستیار بهینه سازی سبد طرح های توسعه میادین گازی شرکت نفت و گاز پارس 
شرکت متقاضی : شرکت نفت و گاز پارس
گروه تقاضا : پژوهش کاربردی
وضعیت تقاضا : فعال
محل تامین اعتبار منابع داخلی 
ماهیت تقاضا : فناوری
حوزه تقاضا : فناوری های نفت و گاز
تاریخ ثبت تقاضا : 1404.5.12
مهلت ارسال پیشنهاده : 1404.5.27
زمان مورد انتظار اجرا : 10 ماه
هزینه مورد انتظار اجرا : 20.000.000.000 ریال
نام و نام خانوادگی نماینده : مهرانگیز نادری خوجین
اطلاعات تماس نماینده : 02188989258 تلفن 
جهت اطلاعات تکمیلی به سایت http://sate.atf.gov.ir
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل اگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366977
  • استان / شهر سایر
  • مهلت آگهی 1404/05/27
خلاصه آگهی

فراخوان طراحی و پیاده سازی سامانه دستیار بهینه سازی ...

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، فراخوان طراحی و پیاده سازی سامانه دستیار بهینه سازی ... با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha