پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

مناقصه خرید سیستم اکسس جهت جایگزینی سوئیچ های فرسوده و کافوهای نوری و مسی

مناقصه خرید سیستم اکسس جهت جایگزینی سوئیچ های فرسوده و کافوهای نوری و مسی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366981 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/25 میباشد.
این مناقصه در استان فارس با دسته بندی های صنفی و تخصصی کامپیوتر، اینترنت شبکه، تجهیزات مخابرات برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت مخابرات ایران - منطقه فارس
  • استان
    فارس
    کد پارس نماد
    9366981
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/25
    شماره آگهی
    1404/26
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.5.13
  • عنوان آگهی
    مناقصه خرید سیستم اکسس جهت جایگزینی سوئیچ های فرسوده و کافوهای نوری و مسی
شرح آگهی

آگهی مناقصه شماره 1404/26
(یک مرحله ای از طریق ارزیابی کیفی)
شرکت مخابرات ایران - منطقه فارس در نظر دارد نسبت به خرید سیستم اکسس جهت جایگزینی سوئیچ های فرسوده و کافوهای نوری و مسی بر اساس مشخصات موجود در اسناد از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید. لذا از کلیه تامین کنندگان حقوقی واجد شرایط دعوت به عمل می آید پس از نشر آگهی در ساعات اداری به اداره خرید و قراردادهای این منطقه واقع در خیابان قصردشت نبش خیابان ولی عصر (عج) - ساختمان مرکزی مخابرات منطقه فارس طبقه اول (تلفن : 36112217-071) مراجعه و ضمن واریز مبلغ 1.000.000) ریال یک میلیون ریال به حساب شماره 1567891005 و کد شناسه 2400480508122 بانک ملت شعبه سراسری ،جام اسناد مناقصه را دریافت و پس از بررسی کامل با توجه به مفاد آن و تاریخهای ذیل کلیه صفحات اسناد مذکور را مهر و امضاء نموده و به همراه پیشنهاد قیمت خود حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1404.05.25 به نشانی مذکور واحد دبیرخانه تحویل و رسید دریافت نمایند ، سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به مناقصه در اسناد درج شده است.
ضمنا": اسناد مناقصه بر روی پرتال مخابرات این منطقه (FA.TCI.IR) به صورت رایگان قابل دسترس می باشد.
شرایط مناقصه :
1- مبلغ سپرده شرکت در مناقصه 1.014.800.000 ریال
2 - تاریخ شروع فروش اسناد از تاریخ انتشار آگهی
3- زمان و مهلت تحویل پیشنهادها کلیه مناقصه گران پیشنهاد دهندگان حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه تاریخ 1404.05.25 مهلت دارند تا اسناد مناقصه را که حاوی کلیه مدارک لازم مطابق با شرایط این مناقصه می باشد به آدرس فوق تحویل و رسید دریافت نمایند.
4- تاریخ گشایش پاکات ،الف، ب روز یکشنبه مورخ 1404.05.26 ساعت 10:00
5- تاریخ گشایش پاکات ،ج متعاقباً اعلام می گردد.
6- محل گشایش پاکات ساختمان مرکزی مخابرات منطقه فارس - طبقه سوم - اتاق کمیسیون معاملات می باشد.
7 -هزینه انتشار آگهی به عهده برنده مناقصه خواهد بود.
الف ) پیشنهاد دهنده ، مکلف است معادل مبلغ سپرده، تضمینهای معتبر مطابق مقررات تسلیم و یا مبلغ مذکور را بصورت وجه نقد ، ضمانتنامه بانکی ، چک بانکی تضمینی یا رمز دار در وجه شرکت مخابرات ایران - منطقه فارس تهیه و پیوست پیشنهاد خود ارائه نماید.
ب ) به پیشنهادهای فاقد سپرده ، سپرده مخدوش ، سپردههای کمتر از میزان مقرر ، چک شخصی و نظایر آن و یا فاقد امضاء ، مشروط ، مخدوش و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر واصل شود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366981
  • استان / شهر فارس
  • مهلت آگهی 1404/05/25
خلاصه آگهی

مناقصه خرید سیستم اکسس جهت جایگزینی سوئیچ های فرسوده و کافوهای نوری و مسی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه خرید سیستم اکسس جهت جایگزینی سوئیچ های فرسوده و کافوهای نوری و مسی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha