استعلام بیس و دم رینگ
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام بیس و دم رینگ به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366991 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان فارس میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام بیس و دم رینگ با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : مصالح و تجهیزات صنعت سیمان، لوله و اتصالات، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت سیمان داراب
-
استانفارس، تهرانکد پارس نماد9366991
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1119484
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.05.13
-
عنوان آگهیاستعلام بیس و دم رینگ
موضوع: استعلام بیس و دم رینگ درخواست شماره 1119484
با سلام و احترام
خواهشمند است مقرر فرمایند نسبت به ارائه پیشنهاد (قیمت، زمان تحویل و...) بیس و دم رینگ مورد نیاز این شرکت مندرج در ذیل و طبق نقشه پیوست تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 1404.05.15 در دو پاکت ( پاکات دربسته فنی و مالی بصورت جداگانه ) با ذکر موضوع و شماره درخواست اقدام و به آدرس دفتر این شرکت واقع در تهران خیابان میرداماد بین نفت شمالی و مدرس جنب خیابان نیل پلاک 245 کدپستی 1918933814 یا شیراز خیابان ملاصدرا - ابتدای خیابان حکیمی - پلاک 69 کدپستی 7134637143 ارسال فرمائید.
| ردیف | شرح | تعداد |
| 1 | بیس دم رینگ Distance ring segment -DWG No. D.C.C-0840-Sheet 3.5-pos 01 | 16 |
| 2 | Shim segment - DWG No. D.C.C-0840 Shhet 4.5 - pos 02 دم رینگ | 16 |
دفتر تهران: خیابان میرداماد بین نفت و مدرس جنب خیابان نیل پلاک 245 تلفکس : 4-26405523-021
آدرس کارخانه: داراب کیلومتر 25 جاده داراب شیراز کدپستی 7481111131 تلفن 7-910013335- 071
دفتر شیراز: خیابان ملاصدرا خیابان حکیمی، پلاک 69 تلفن - 3234740-071
شرکت سیمان داراب در نظر دارد نسبت به تهیه و تامین 16 عدد بیس و شیم دم رینگ آسیاب مواد خام مورد نیاز خود اقدام نماید.
متقاضیان می توانند به مدت پنج روز از تاریخ انتشار آگهی شمن دریافت استاد شرکت در مناقصه از طریق فایل پیوست ، پیشنهادات خود را به یکی از نشانی زیر تحویل نمایند.
آدرین محل تحميل پیشنهادات:
شیراز، خیابان ملاصدرا ، خیابان حکیمی، پلاک 69 طبقه اول، واحد بازرگانی کد پستی 7134637143
تهران ، بلوار میرداماد ، بین نفت و مدرس ، جنب خیابان نیل پلاک 245 طبقه سوم، واحد بازرگانی کد پستی 1918933817
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366991
- استان / شهر فارس، تهران
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام بیس و دم رینگ
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL