استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404 به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366813 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404 با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : صوت و تصویر - وسایل عکاسی و دیتا پرژکتور، لوازم خانگی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت ارتباطات زیرساخت
-
استانتهرانکد پارس نماد9366813
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104001022001072
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404
شماره نیاز: 1104001022001072
نام دستگاه خریدار:شرکت ارتباطات زیرساخت
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/29
شرح کلی نیاز: خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | تلویزیون | دستگاه | لوازم خانگی، صوتی و تصویری | 2 | 1404/05/16 |
توضیحات خریدار:*ارایه پیش فاکتور با ذکر کامل مشخصات فنی الزامیست*تمامی اجناس باید مورد تایید واصل باشد مهلت اعلام آمادگی 24 ساعته *صورتحساب الکترونیک الزامیست* تمامی هزینه حمل و تحویل به عهده فروشنده
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366813
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL