پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404 به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366813 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404 با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : صوت و تصویر - وسایل عکاسی و دیتا پرژکتور، لوازم خانگی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت ارتباطات زیرساخت
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9366813
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104001022001072
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001022001072
نام دستگاه خریدار:شرکت ارتباطات زیرساخت
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/29
شرح کلی نیاز: خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- تلویزیون دستگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری 2 1404/05/16

توضیحات خریدار:*ارایه پیش فاکتور با ذکر کامل مشخصات فنی الزامیست*تمامی اجناس باید مورد تایید واصل باشد مهلت اعلام آمادگی 24 ساعته *صورتحساب الکترونیک الزامیست* تمامی هزینه حمل و تحویل به عهده فروشنده

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت ارتباطات زیرساخت
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88112230
تلفن تماس: 021-88112783
آدرس پستی: خ شریعتی نرسیده به پل سید خندان ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیر ساخت
کد پستی: 1631713711
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مسعود
نام خانوادگی: پازکی
تلفن تماس: 021-88114045

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366813
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام خرید 2 عدد تلویزیون 55 اینچ LCD جهت موکب زیرساخت مرز مهران - تسویه مهر1404

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha