استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366831 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارسازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
-
استانتهرانکد پارس نماد9366831
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104093823001316
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است
شماره نیاز: 1104093823001316
نام دستگاه خریدار:سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم
کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم
الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | معرف آنالایزر ایمونولوژی | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 100 | 1404/06/31 |
توضیحات خریدار:علام برند و تاریخ انقضا و IRC و مشخصات در پیش فاکتور الزامی است. محل تحویل –انبارشادآباد در صورت عدم اصالت کالا ،عودت داده می شود بازپرداخت 60 روز کاری مهندس عربعلی -61637053
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366831
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام کنترل HBA1C عداد 50 دیازیدیم کالبراتور HBA1C تعداد 50 دیازیدیم الصاق پیش فاکتور با تاریخ انقضا و IRC الزامی است
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL