جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام 400 عدد رولیک با رنگ کوره ای به سایز 133*530- بلبرینگ SKF- جنس شفت CK45

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام 400 عدد رولیک با رنگ کوره ای به سایز 133*530- بلبرینگ SKF- جنس شفت CK45 به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366835 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام 400 عدد رولیک با رنگ کوره ای به سایز 133*530- بلبرینگ SKF- جنس شفت CK45 با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : انواع بلبرینگ و رولبرینگ، تجهیزات نفت و گاز، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، خطوط انتقال مواد ، نوارنقاله، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9366835
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104093035000236
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام 400 عدد رولیک با رنگ کوره ای به سایز 133*530- بلبرینگ SKF- جنس شفت CK45
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093035000236
نام دستگاه خریدار:شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: 400 عدد رولیک با رنگ کوره ای به سایز 133*530- بلبرینگ SKF- جنس شفت CK45
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- رولیک نوار نقاله عدد ماشین آلات و ملزومات حمل، بسته بندی و نگهداری 400 1404/05/30

توضیحات خریدار:400 عدد رولیک با رنگ کوره ای به سایز 133*530- بلبرینگ SKF- جنس شفت CK45- هماهنگی زبردستیان09171744922

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
شهر: کنگان
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31376300
تلفن تماس: 077-31376000
آدرس پستی: بوشهر-عسلویه-سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
کد پستی: 7511811369
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مالک
نام خانوادگی: درویشی
تلفن تماس: 077-31376000

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366835
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام 400 عدد رولیک با رنگ کوره ای به سایز 133*530- بلبرینگ SKF- جنس شفت CK45

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha