مناقصه خرید متریال و اجرای ایزولاسیون تونل انرژی و کانال آبهای سطحی ...
مناقصه خرید متریال و اجرای ایزولاسیون تونل انرژی و کانال آبهای سطحی ... از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366882
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/22 میباشد.
این مناقصه در استان
خراسان رضوی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی انواع عایق های رطوبتی ،حرارتی ،صوتی، پیمانکاری برق و الکترونیک، پیمانکاری آب و فاضلاب، منابع آب-سد وکانال،آبیاری و زهکشی، تامین نیروی انسانی، محوطه سازی ، جدول گذاری و پیاده رو سازی، ساختمان برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت ایران خودرو خراسان
-
استانخراسان رضویکد پارس نماد9366882
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/22شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعخراسان 1404.5.13
-
عنوان آگهیمناقصه خرید متریال و اجرای ایزولاسیون تونل انرژی و کانال آبهای سطحی ...
آگهی مناقضات عمومی یک مرحله ای با ارزیابی فنی بازرگانی پیمانکاران
شرکت ایران خودرو خراسان در نظر دارد موارد اشاره شده در جدول ذیل را از طریق مناقصه عمومی در قالب 2 مناقصه بصورت مجزاد به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید.
| ردیف | موضوع مناقصه | شماره مناقصه | سپرده شرکت در مناقصه |
| 1 | خرید متریال و اجرای ایزولاسیون تونل انرژی و کانال آبهای سطحی شرکت ایران خودرو خراسان | 3584 | 850.000.000 |
| 2 | انتخاب پیمانکار جهت ارائه خدمات ورزشی به پرسنل شرکت و خانواده ایشان | 3585 | 4.500.000.000 |
متقاضیان می توانند. جهت دریافت تکمیل و تحویل اسناد مناقصه یک یا هر دو مناقصه از تاریخ 1404.5.13 لغایت 1404.05.22 به شرح ذیل اقدام نماید
نحوه دریافت اسناد مناقصه وری از واحد بازرگانی ایران خودرو خراسان در روزهای کاری از 15 و با از طریق سایت اینترنتی www.ikkco.ir و یا تماس با شماره های تلفن 33563150-1051
محل دریافت و تحویل اسناد منا شرکت ایران خودرو خراسان ، کیلومتر 55 جاده مشهد نیشابور معاملات در روزهای کاری از ساعت 8 الی 15
لازم به توضیح است تاریخ بازگشایی پاکات الف و ب در روز چهارشنبه مورخ 1202.05.29 ساعت 9 صبح می باشد. شرکت ایران خودرو خراسان در رد یک با کلیه پیشنهادات واصله مختار است.
هزینه درج آگهی روزنامه بر عهده شرکت ایران خودرو خراسان است
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366882
- استان / شهر خراسان رضوی
- مهلت آگهی 1404/05/22
مناقصه خرید متریال و اجرای ایزولاسیون تونل انرژی و کانال آبهای سطحی ...
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه خرید متریال و اجرای ایزولاسیون تونل انرژی و کانال آبهای سطحی ... با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام PRE-INSULATED TERMINATIONS
- استعلام تهیه متریال و اجرای عملیات رنگ و عایق دستور کارهای خوردگی زیر عایق (CUI)
- استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری
- فراخوان مناقصه عملیات اجرایی جمع اوری آبهای سطحی بخشی از بلوار اصلی ....
- استعلام زیر سازی و بتن ریزی پارک میدان آزادی
- استعلام طراحی نقشه های برق شامل: اضطراریدائمیروشناییدیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه
- مناقصه یادمان شهدای گمنام شهر جدید بینالود
- استعلام اجرای دیوار چینی و ترمیم سرویس های بهداشتی ساختمان آموزش انبارنفت شهید رجایی مهندس حسرتی 09337538953
- استعلام تهیه و اجرای رنگ آمیزی و اصلاح سنگ کاری ساختمان اداره گاز منطقه 5
- استعلام جدول گذاری
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL