پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366960 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/23 و محل اجرای پروژه : استان خراسان رضوی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : ساختمان، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت پارس فولاد سبزوار
  • استان
    خراسان رضوی
    کد پارس نماد
    9366960
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/23
    شماره آگهی
    403451
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.05.13
  • عنوان آگهی
    استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری
شرح آگهی

شرکت پارس فولاد سبزوار در نظر دارد اقلام قرارداد درخواست خدمات شماره 403451 با موضوع انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری را از طریق استعلام کتبی منعقد نماید. لذا از کلیه پیمانکاران واجد شرایط دعوت بعمل می آید حداکثر تا 10 روز پس از درج این آگهی جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05144024442 و یا  26743461- 021 داخلی 1270 تماس حاصل نمایند. s.s.mohammadi@spsco.ir

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366960
  • استان / شهر خراسان رضوی
  • مهلت آگهی 1404/05/23
خلاصه آگهی

استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha