استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366960 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/23 و محل اجرای پروژه : استان خراسان رضوی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : ساختمان، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت پارس فولاد سبزوار
-
استانخراسان رضویکد پارس نماد9366960
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/23شماره آگهی403451
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.05.13
-
عنوان آگهیاستعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری
شرکت پارس فولاد سبزوار در نظر دارد اقلام قرارداد درخواست خدمات شماره 403451 با موضوع انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری را از طریق استعلام کتبی منعقد نماید. لذا از کلیه پیمانکاران واجد شرایط دعوت بعمل می آید حداکثر تا 10 روز پس از درج این آگهی جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05144024442 و یا 26743461- 021 داخلی 1270 تماس حاصل نمایند. s.s.mohammadi@spsco.ir
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366960
- استان / شهر خراسان رضوی
- مهلت آگهی 1404/05/23
استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL