استعلام PART FOR CONTROL NET جهت ابزار دقیق. ارائه مفاصا حساب تامین اجتماعی الزامیست
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام PART FOR CONTROL NET جهت ابزار دقیق. ارائه مفاصا حساب تامین اجتماعی الزامیست به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366906 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/28 و محل اجرای پروژه : استان فارس میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام PART FOR CONTROL NET جهت ابزار دقیق. ارائه مفاصا حساب تامین اجتماعی الزامیست با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : ابزار دقیق، اتوماسیون ، مراکز کنترل صنعتی، کامپیوتر، اینترنت شبکه، تجهیزات نفت و گاز، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
-
استانفارسکد پارس نماد9366906
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/28شماره آگهی1104091701000845
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام PART FOR CONTROL NET جهت ابزار دقیق. ارائه مفاصا حساب تامین اجتماعی الزامیست
شماره نیاز: 1104091701000845
نام دستگاه خریدار:شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/08
شرح کلی نیاز: PART FOR CONTROL NET جهت ابزار دقیق. ارائه مفاصا حساب تامین اجتماعی الزامیست
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | اینترفیس PC شبکه کنترلی | عدد | قطعات و لوازم الکترونیکی | 1 | 1404/06/08 |
توضیحات خریدار:با توجه به اینکه در سامانه 1عدد از کالای مشابه انتخاب شده و کالای مورد نیاز مطابق فایل پیوست و دارای دو قلم می باشد لطفا قیمت کل تقاضا با نصب و راه اندازی را در سامانه درج نمایید، در صورت عدم رعایت موضوع قیمت ارائه شده مخدوش می باشد و ابطال می گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366906
- استان / شهر فارس
- مهلت آگهی 1404/05/28
استعلام PART FOR CONTROL NET جهت ابزار دقیق. ارائه مفاصا حساب تامین اجتماعی الزامیست
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL