استعلام STORAGE
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام STORAGE به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366913 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان فارس میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام STORAGE با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : کامپیوتر، اینترنت شبکه، تجهیزات مخابرات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت مخابرات ایران - منطقه فارس
-
استانفارسکد پارس نماد9366913
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.05.13
-
عنوان آگهیاستعلام STORAGE
شرکت مخابرات ایران - منطقه فارس
استعلام بهاء خرید کالا / خدمات
خواهشمند است آخرین بهای موارد زیر را که حاضر به معامله هستید تعیین و اعلام فرمائید.
| ردیف | مشخصات نوع کالا / خدمات | واحد |
| 1 | STORAGE | یک دستگاه |
| 2 | توضیحات یک دستگاه QNAP:TS-H1886XU-RP R2-D1622-32G همراه RAIL-BO و دو عدد TRX-10GITSFPP-SR و دو عدد هارد SSD مدل EXSE4A960GB و چهار عدد هارد 20TB با سریال نامبر ST2000DM007D شرایط : 1: تمامی تجهیزات جانبی میبایست سازگاربا QNAP درخواستی باشد. 2 فروشنده نمایندگی رسمی QNAP باشد (کپی گواهی نمایندگی ارسال گردد) 30 دارای گارانتی 18 ماهه QNAP باشد 4- ضمانت اصالت کالا |
|
| 3 |
در صورت هر گونه سوال با شماره 07136112372 یا 091771334840 تماس حاصل فرمایید
1- مبلغ مالیات بر ارزش افزوده در صورت ارائه گواهینامه ثبت نام در سیستم مالیات بر ارزش افزوده پرداخت خواهد شد.
2- مهلت تحویل پاکت به دبیرخانه تا آخر وقت اداری مورخ 1404.05.18 می باشد.
3- کلیه صفحات به مهر و امضاء فروشنده برسد.
4- کلیه کسورات به عهده فروشنده می باشد.
امضاء استعلام گیرنده : بروسان
تلفن تماس: 36112793
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366913
- استان / شهر فارس
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام STORAGE
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL