استعلام اجرای دیوار چینی و ترمیم سرویس های بهداشتی ساختمان آموزش انبارنفت شهید رجایی مهندس حسرتی 09337538953
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام اجرای دیوار چینی و ترمیم سرویس های بهداشتی ساختمان آموزش انبارنفت شهید رجایی مهندس حسرتی 09337538953 به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366915 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان هرمزگان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام اجرای دیوار چینی و ترمیم سرویس های بهداشتی ساختمان آموزش انبارنفت شهید رجایی مهندس حسرتی 09337538953 با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : سرویس های بهداشتی، ساختمان، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارمدیریت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
-
استانهرمزگانکد پارس نماد9366915
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104092868000357
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام اجرای دیوار چینی و ترمیم سرویس های بهداشتی ساختمان آموزش انبارنفت شهید رجایی مهندس حسرتی 09337538953
شماره نیاز: 1104092868000357
نام دستگاه خریدار:مدیریت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
شرح کلی نیاز: اجرای دیوار چینی و ترمیم سرویس های بهداشتی ساختمان آموزش انبارنفت شهید رجایی
مهندس حسرتی 09337538953
توضیحات خریدار:1- بازدید الزامی میباشد.
2- ارائه گواهینامه صلاحیت پیمانکار قبل از عقد قرارداد الزامی میباشد.
3- تمام صفحات فایلهای مورد نظر بایستی به رویت و امضای پیمانکار برسد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366915
- استان / شهر هرمزگان
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام اجرای دیوار چینی و ترمیم سرویس های بهداشتی ساختمان آموزش انبارنفت شهید رجایی مهندس حسرتی 09337538953
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL