جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366920 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : مواد غذایی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان عالی نسب تبریز
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9366920
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104005899000092
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005899000092
نام دستگاه خریدار:بیمارستان عالی نسب تبریز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/09/15
شرح کلی نیاز: روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- روغن گیاهی عدد غذا و نوشیدنی 1 1404/05/21

توضیحات خریدار:هزینه ارسال و کرایه حمل و تحویل کالا در بار انداز بیمارستان به عهده فروشنده میباشد.(پرداخت 3 الی 6 ماهه). قیمت برای 800 کیلوگرم به صورت یک جا بارگزاری شود.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان عالی نسب تبریز
شهر: تبریز
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-32305911
تلفن تماس: 041-32305910
آدرس پستی: شهرک ارم بیمارستان استاد عالی نسب
کد پستی: 5147653111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: توحید
نام خانوادگی: حسین زادفیروزی
تلفن تماس: 041-5157272

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366920
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام روغن سرخ کردنی 2 لیتری بدون پالم درجه 1 - 800 کیلوگرم

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha