استعلام مشخصات کالاها پیوست می باشد . گواهی imed و درج کد IRC الزامی است هزینه حمل با فروشنده است . تسویه حساب 4 ماهه می باشد
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام مشخصات کالاها پیوست می باشد . گواهی imed و درج کد IRC الزامی است هزینه حمل با فروشنده است . تسویه حساب 4 ماهه می باشد به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366921 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان اصفهان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام مشخصات کالاها پیوست می باشد . گواهی imed و درج کد IRC الزامی است هزینه حمل با فروشنده است . تسویه حساب 4 ماهه می باشد با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزاردرمانگاه تامین اجتماعی شهرستان اردستان استان اصفهان
-
استاناصفهانکد پارس نماد9366921
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104090606000005
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام مشخصات کالاها پیوست می باشد . گواهی imed و درج کد IRC الزامی است هزینه حمل با فروشنده است . تسویه حساب 4 ماهه می باشد
شماره نیاز: 1104090606000005
نام دستگاه خریدار:درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان اردستان استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/20
شرح کلی نیاز: مشخصات کالاها پیوست می باشد . گواهی imed و درج کد IRC الزامی است هزینه حمل با فروشنده است . تسویه حساب 4 ماهه می باشد
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | سرنگ انسولین | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 1 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:شخصات کالاها پیوست می باشد . imed و درج کد IRC الزامی است هزینه حمل با فروشنده است .ارائه پیش فاکتور با ذکر مشخصات و بارگزاری الزامی است قیمت بر اساس 1 عدد کالا ( سوزن انسولین ) ارئه شود تسویه حساب 4 ماهه می باشد - حبیب زاده 09132612312
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366921
- استان / شهر اصفهان
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام مشخصات کالاها پیوست می باشد . گواهی imed و درج کد IRC الزامی است هزینه حمل با فروشنده است . تسویه حساب 4 ماهه می باشد
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL