جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد)

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد) به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366925 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد) با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : آهن آلات، مصالح ساختمانی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت سهامی فولاد اذربایجان
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9366925
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104093266000493
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد)
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093266000493
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی فولاد اذربایجان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد)
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- میلگرد کیلوگرم مصالح ساختمانی و ملزومات ساخت و ساز 26,000 1404/05/16

توضیحات خریدار:شرایط عمومی به شرح پیوست

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت سهامی فولاد اذربایجان
شهر: میانه
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-52246913
تلفن تماس: 041-52333271
آدرس پستی: میانه-جنب ایستگاه راه آهن-شرکت فولاد آذربایجان
کد پستی: 5346179111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: قاسم
نام خانوادگی: یغموری
تلفن تماس: 041-52338403

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366925
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد)

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha