استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366928 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان خوزستان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : البسه و پوشاک، خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزاربیمارستان تامین اجتماعی شهید مصطفی خمینی بهبهان
-
استانخوزستانکد پارس نماد9366928
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104005943000089
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده
شماره نیاز: 1104005943000089
نام دستگاه خریدار:بیمارستان تامین اجتماعی شهید مصطفی خمینی بهبهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/22
شرح کلی نیاز: لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | لباس بستری بیمارستان | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 2,000 | 1404/05/16 |
توضیحات خریدار:لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.اندازه پیراهن زنانه 110وشلوار90 سانت واندازه پیراهن مردانه80و شلوار90سانت باشد.در بسته بندی 50تایی و باکیفیت .پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366928
- استان / شهر خوزستان
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام لباس بیمارمردانه وزنانه هرکدام1000دست(پیراهن وشلوار)جنس تترون180گرم طرح دار.پرداخت3تا4ماهه.هزینه ارسال بافروشنده
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL