استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366933 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان البرز میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : لوازم بهداشتی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزاراداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان البرز
-
استانالبرزکد پارس نماد9366933
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104003523000309
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود
شماره نیاز: 1104003523000309
نام دستگاه خریدار:اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان البرز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | جارو | عدد | تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه | 1 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:هزینه حمل به عهده تأمین کننده میباشد_جواز کسب،مجوزهای بهداشتی،اساسنامه،آگهی تغییرات،اظهارنامه مالیاتی سال قبل،اصل فیش پرداختی های سامانه و پیش فاکتور رسمی با مهر الزامیست_تسویه با اداره کل میباشد_هیچگونه شرطی از سوی تأمین کننده مورد قبول نمیباشد
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366933
- استان / شهر البرز
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL