جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود
مناقصه

استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366933 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان البرز میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : لوازم بهداشتی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان البرز
  • استان
    البرز
    کد پارس نماد
    9366933
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104003523000309
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003523000309
نام دستگاه خریدار:اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان البرز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- جارو عدد تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه 1 1404/05/18

توضیحات خریدار:هزینه حمل به عهده تأمین کننده میباشد_جواز کسب،مجوزهای بهداشتی،اساسنامه،آگهی تغییرات،اظهارنامه مالیاتی سال قبل،اصل فیش پرداختی های سامانه و پیش فاکتور رسمی با مهر الزامیست_تسویه با اداره کل میباشد_هیچگونه شرطی از سوی تأمین کننده مورد قبول نمیباشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان البرز
شهر: کرج
استان: البرز
دورنگار: 026-36772224
تلفن تماس: 026-36772224
آدرس پستی: کرج بلوار موذن بین بلوار انرژی اتمی و بلوار انقلاب- شناسه ملی 14003500206
کد پستی: 3136953181
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: نژاد احمد پور
تلفن تماس: 026-36772224

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366933
  • استان / شهر البرز
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام ابزار و لوازم نظافت_طبق فایل پیوستی_ایران کد انتخابی مشابه است_قیمت نهایی فاکتور بدون ارزش افزوده در سامانه درج و حتماً پیش فاکتور با مهر پیوست شود

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha