جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام پیچ خودکار 

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام پیچ خودکار  به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366961 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/13 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام پیچ خودکار  با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : پیچ و مهره، تجهیزات نفت و گاز، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت پتروشیمی پارس
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9366961
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/13
    شماره آگهی
    -
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.5.13
  • عنوان آگهی
    استعلام پیچ خودکار 
شرح آگهی

پیچ خودکار  WOOD SCREWS, MILD STL
تاریخ شروع توزیع اسناد : سه شنبه 27 آذر 1403 ساعت 00:00 
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد : دوشنبه 13 مرداد 1404 ساعت 00:00 
تاریخ پایان توزیع اسناد:  دو شنبه 13 مرداد 1404 ساعت 00:00 
قابل توجه متقاضیان گرامی 
با سلام و احترام : 
خواهشمند است نسبت به بارگذاری پیشنهاد فنی و مالی در خصوص تقاضای 140330630 در سامانه معاملات پتروشیمی پارس اقدام فرمایید 
با تشکر 
آرش جعفری 
تدارکات پتروشیمی پارس 
09126868354

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366961
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/13
خلاصه آگهی

استعلام پیچ خودکار 

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha